pomidory szklarniowe siechnice

24.02.2015

CTRONEX GROUP stawia na najwyższą jakoś pomidorów.

Od kilku tygodni do klientów sieci supermarketów w całej Polsce trafiają pomidory i ogórki z Bogatyni, gdzie na obszarze 10 ha powstała najnowocześniejsza w tej części Europy szklarnia.

 

Tuż przy granicy Polsko-Niemieckiej powstała pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych w Europie szklarnia wyposażona w system lamp, które stwarzają dogodny klimat do uprawy zdrowych i smacznych pomidorów nawet w zimie. Energia eklektyczna pobierana ze znajdującej się w pobliżu elektrowni umożliwia stworzenie doskonałych warunków do wegetacji tych warzyw.

Citronex postawił na najwyższą jakość oraz walory smakowe pomidorów.

Nowopowstała spółka „Polskie Pomidory” oferuje klientom pomidory malinowe. Odmiana, która przewyższa swoim smakiem i zapachem wszystkie inne dostępne na Polskim rynku.

W szklarni zastosowano wyłącznie ochronę biologiczną a do zapylania kwiatów stosuje się tradycyjne metody przy pomocy trzmieli.

Doskonała lokalizacja przy granicy Polsko-Czesko-Niemieckiej daje firmie mnóstwo możliwości.

Klienci zawsze znajdą na swoim stole świeże Polskie pomidory. Krótki czas transportu zapewnia długi shelf live dzięki czemu warzywa z Bogatyni długo są smaczne i pachnące.

Robiąc zakupy szukajmy Polskich Pomidorów i rozkoszujmy się smakiem lata w środku zimy !

DSC_0183

MLZ_6927_28_29_30_31_32_33_tonemapped MLZ_6729And8more_tonemapped

Jesteśmy dostawcą dla sieci: