ogórki szklarniowe siechnice

Jakość

Polski producent warzyw szklarniowych

Gwarancją najwyższej jakości naszych warzyw są wdrożone systemy zapewnienia jakości prowadzonej produkcji – HACCP i GlobalGap.

 

Wejście na rynek Unii Europejskiej wymogło od firm produkujących żywność zmiany w metodach produkcji. Organizacje handlowe wyegzekwowały na producentach przedstawiania dowodów, że oferowane do sprzedaży produkty są najwyższej jakości

SYSTEM HACCP

Funkcjonujący system HACCP w firmach produkujących i handlujących produktami spożywczymi ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego oferowanej przez te firmy żywności. Jesteśmy pierwszą firmą branży ogrodniczej w Polsce produkującą pomidory i ogórki, w której wprowadzono system nadzoru nad jakością produktu – HACCP. W 2003 roku uzyskaliśmy Certyfikat Jakości TUV CERT systemu HACCP w zakresie produkcji, magazynowania i dystrybucji pomidorów i ogórków szklarniowych.

SYSTEM GLOBALGAP

GLOBALGAP jest to niezależny, dobrowolny system zapewnienia bezpieczeństwa żywności dla pierwotnej produkcji ogrodniczej. System powstał w celu wypracowania wspólnych procedur oraz jednolitego standardu dla Dobrej Praktyki Rolniczej – GAP (Good Agricultural Practice) i zapewnienia bezpieczeństwa żywności. Jednym z głównych celów standardu jest ograniczenie do niezbędnego minimum stosowania nawozów i środków ochrony aby przez to ograniczyć niekorzystny wpływ na środowisko.

 

W PPO Siechnice system wprowadzono i pierwszy raz uzyskano Certyfikat GLOBALGAP w roku 2008.

icon-pdf-green Certyfikat GLOBAL G.A.P.

Aktualności & Info

szklarnie siechnice

02.11.2015

Nowe szklarnie w Siechnicach

Czytaj dalej
DSC_0183

24.02.2015

CTRONEX GROUP stawia na najwyższą jakoś pomidorów.

Czytaj dalej

Jesteśmy dostawcą dla sieci: