pomidory szklarniowe siechnice

09.05.2016

Magazynier

Miejsce pracy: Siechnice
Region: woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania dystrybucji poprzez zgodne z obowiązującymi standardami firmy.

Profil:

  • dobra organizacja pracy własnej,
  • dokładność, rzetelność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • profesjonalne wdrożenie i przyjazną atmosferę.

Nie wymagamy doświadczenia! Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu i przyjaznej atmosferze szybko staniesz się specjalistą na swoim stanowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@citronex.pl
tel. +48 71 / 311 55 70

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”