ogórki szklarniowe siechnice

Odmiany pomidorów

Zobacz odmiany naszych pomidorów

Pomidor gronowy

Pomidor na gałązce to najczęściej kupowany pomidor na polskim rynku. Klasyczny okrągły pomidor o żywej czerwonej barwie skórki, bardzo intensywnym smaku i dużej ilości soku.

Pomidor malinowy

Pomidor malinowy to najbardziej pożądana odmiana pomidorów dla konsumentów, dla których najważniejszy jest smak. Jego popularność stale rośnie. Bez wątpienia jest najsmaczniejszym pomidorem w kategorii średnio i wielkoowocowych.

Pomidor śliwkowy

Pomidor śliwkowy wyróżnia się oryginalnym kształtem owoców oraz ciemnoczerwoną barwą skórki. Jest ceniony szczególnie przez konsumentów dla których obok smaku bardzo ważną rolę odgrywa atrakcyjny wygląd serwowanych potraw.

Pomidor śliwkowy żółty

Pomidor śliwkowy żółty oprócz oryginalnego smaku wyróżnia się niespotykaną żółtą barwą. Doskonale uzupełnia smak klasycznych pomidorów i jest ceniony szczególnie przez konsumentów odważnych, poszukujących kulinarnych nowości.

Pomidor cherry

Pomidor cherry to jedna z najsmaczniejszych odmian drobnoowocowych pomidorów koktajlowych. Są znacznie mniejsze od tradycyjnych pomidorów średnio i wielkoowocowych przez co doskonale nadają się jako przekąski, dodatki do sałatek oraz kolorowe dekoracje posiłków.

Pomidor truskawkowy

Pomidor truskawkowy to słodka odmiana drobnoowocowych pomidorów koktajlowych. Swoją nazwę zawdzięczają kształtowi zbliżonemu do truskawek. Z racji swych niewielkich rozmiarów i pięknego zabarwienia świetnie nadają się do dekorowania potraw, a także do spożywania w całości, np. w sałatkach, przystawkach, koreczkach.

specyfikacja techniczna

Jesteśmy dostawcą dla sieci: