Kariera

Na ponad 45 hektarowym obszarze szklarni dojrzewają warzywa. Codziennie poświęcamy im swój czas, uwagę oraz najnowocześniejsze narzędzia, aby stworzyć najsmaczniejsze plony. Tak samo podchodzimy do pracowników. Każdego dnia pracuje z nami blisko 600 osób, z pasją dbając o najlepsze produkty. Jeżeli chcesz stać się częścią naszej rodzinnej firmy wyślij swoje CV. ROŚNIJ Z NAMI!

Dołącz do naszego zespołu!

staz

Staże i praktyki

Wakacyjna praktyka? Staż zawodowy? Rozpocznij z nami swoją przygodę i zacznij rozwijać się w Przedsiębiorstwie Produkcji Ogrodniczej Siechnice Sp. z o.o.

kariera

Praca dla specjalistów

Masz już kilka lat doświadczenia zawodowego? Szukasz nowych wyzwań? Chcesz się realizować w nowoczesnej firmie z tradycjami? Zobacz nasze aktualne oferty i znajdź coś dla siebie.

Dlaczego warto u nas pracować?

W Przedsiębiorstwie Produkcji Ogrodniczej Siechnice Sp. z o.o. już od pierwszych dni dbamy, o to aby Pracownicy czuli się częścią całego zespołu. Dobra atmosfera, życzliwość i współpraca to wartości, które sprawiają, że z chęcią przychodzimy do pracy. Największym atutem firmy są ludzie. To dzięki Pracownikom firma rozwija się dążąc do najwyższych standardów.  Chcesz się o tym przekonać? Dołącz do zespołu.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
atrakcyjne wynagrodzenie
ubezpieczenie grupowe
przyjazna atmosfera
możliwości rozwoju kariery
karta sportowa

Jak przebiega proces rekrutacji?

1.

Przesłanie aplikacji

Wybierz idealną dla siebie ofertę pracy i wyślij zgłoszenie. Zrobić to możesz za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego na naszej stronie lub poprzez aplikację na wybraną ofertę umieszczoną na stronie portali rekrutacyjnych.

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@pposiechnice.pl

Aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj.

 

2.

Rozmowa telefoniczna

Jeżeli Twoje CV przejdzie pozytywnie naszą wewnętrzną weryfikację, poinformujemy Cię o tym telefonicznie i zaprosimy na spotkanie w naszej siedzibie. Powiemy Ci także, z kim odbędziesz rozmowę i co powinieneś ze sobą przynieść.

3.

Rozmowa rekrutacyjna

Na spotkanie przyjdź kilka minut wcześniej, aby mieć czas, by dojść do budynku biurowego. Teren naszego zakładu jest bardzo rozległy (z portierni do biura pójdziesz pieszo ok. 15 minut). Jeżeli przyjedziesz samochodem po otrzymaniu przepustki możesz wjechać na teren zakładu. Na rozmowie pojawią się dwie osoby z naszej firmy – zazwyczaj jest to przedstawiciel działu HR i przyszły przełożony.

Spotkania mają formę rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której sprawdzane są kompetencje oraz wiedza merytoryczna niezbędna do podjęcia pracy na danym stanowisku pracy. Już na pierwszym spotkaniu będziesz miał/a okazję poznać swojego potencjalnego przełożonego i dowiedzieć się więcej na temat pracy na tym stanowisku.

4.

Informacja zwrotna

Bez względu na wynik rozmowy zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie.

5.

Witamy na pokładzie !

Jeśli wszystko poszło dobrze, wkrótce rozpoczniesz swoją karierę w PPO Siechnice.

Aktualne oferty pracy

Miejsce pracy:

Nie znalazłeś oferty która Cię interesuje? Nic straconego! Wyślij swoje CV

a odezwiemy się gdy pojawi się oferta która może Cię zainteresować.