Oferta produktowa

Czerwone, różowe, żółte. Małe i duże. Okrągłe i podłużne. Pakowane luzem i w opakowania typu flow pack lub trayseler. Po prostu takie jakich potrzebujecie. Jesteśmy pewni, że sprostamy Waszym wymaganiom, ponieważ pomidory to nasz świat.

Zapraszamy do kontaktu!

Odmiany naszych pomidorów

Nasze pomidory są z Wami każdego dnia, wykorzystywane w kuchniach na dziesiątki różnych, wyszukanych sposobów. Dzięki ogromnemu areałowi uprawy jakim dysponujemy możemy zapewnić produkty o zróżnicowanych walorach organoleptycznych. Mnogość smaków, kolorów, kształtów i wielkości uzyskujemy pozwalając rosnąć i owocować najlepszym z dostępnych odmian.

Wypróbuj każdą z nich i wybierz swoją ulubioną lub pokochaj je wszystkie!

Pomidor malinowy

Pomidory malinowe to jedna z najsmaczniejszych i najbardziej pożądanych odmian. W naszej firmie „malinowym królem” jest bezkonkurencyjny Tomimaru Muchoo, charakteryzujący się okrągłym kształtem oraz atrakcyjnym, różowym kolorem. Pomidory tej odmiany są delikatne, soczyste, o lekko słodkawym smaku, bez wątpienia królujące w kategorii średnio i wielkoowocowych. Smak i zapach naszych pomidorów malinowych jest dokładnie taki, jaki pamiętamy z dzieciństwa, z ogródków naszych rodziców i dziadków. Tą wyjątkową odmianę pomidorów dostarczamy na polski rynek przez cały rok.

Pomidor mięsisty żółty

W ofercie pomidorów mięsistych znajduje się szczególnie atrakcyjna dla konsumentów żółta odmiana Beorange. Pomidory z rodzaju mięsistych, charakteryzują się silnym wigorem, okrągłym kształtem a także ładną, długo trzymającą świeżość szypułką. Posiada unikalny smak a ciekawa barwa wspaniale kontrastuje w przygotowywanych daniach.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zostaw nam swój nr telefonu – nasi handlowcy niezwłocznie skontaktują się z Tobą aby porozmawiać o szczegółach.

    Pracuj z nami

    Dołącz do naszej firmy i rozwijaj swoją karierę

    – PPO Siechnice to nie tylko praca w szklarni!