Proces produkcji

W produkcji pomidora uprawianego w naszej firmie stosujemy tzw. BAT (Best Available Technology), czyli najlepszą dostępną technologię. Pozwala ona na wykorzystaniu potencjału plonotwórczego wymagających odmian pomidora. Dzięki temu możemy uzyskać jak najlepsze parametry jakościowe i smakowe produkowanych odmian.

Jak wygląda proces produkcji?

Nad całym procesem czuwają wysoce wykwalifikowani specjaliści wspomagani przez prekursorski system monitorowania i nadzoru.

Nad całym procesem czuwają wysoce wykwalifikowani specjaliści wspomagani przez prekursorski system monitorowania i nadzoru.

Siechnice

Bogatynia

Ryczywół

Skąd pochodzą nasze pomidory?

Nasze pomidory znajdziesz w całej Polsce. Nim trafią na stoły rosną i dojrzewają w szklarniach w Siechnicach, Bogatyni a niedługo także w Ryczywole. To wyjątkowe miejsca w których każdego dnia dzieją się niezwykłe rzeczy. Poznaj je bliżej.

W trosce o jakość

Jakość naszych produktów to nie przypadek. Każdego dnia, konsekwentnie pracujemy nad jej ciągłym doskonaleniem. Narzucamy sobie wysokie standardy jakościowe po to, aby dostarczyć produkt do którego z przyjemnością będziecie wracać każdego dnia. Proces produkcji, magazynowania i dystrybucji podlega ciągłemu monitorowaniu, stale kontrolujemy jakość i bezpieczeństwo naszych produktów w akredytowanych laboratoriach. Jakość naszych produktów potwierdza fakt, że jesteście z nami od lat, a także przyznane nam certyfikaty jakościowe. Nasza firma uzyskała Certyfikaty: IFS Food, GlobalG.A.P, GRASP.

 

 

System IFS Food

W kwestii bezpieczeństwa żywności nie ma u nas miejsca na kompromis. Chcemy żebyście to wiedzieli, dlatego wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy systemem IFS Food. Głównym celem tego systemu jest potwierdzenie bezpieczeństwa i jakości produktów oraz ich zgodności z wymaganiami prawnymi i normami.

System GlobalG.A.P

Uprawa pomidorów to nasze życie, wkładamy w to pasję i zaangażowanie. Robimy to na najwyższym poziomie, dlatego pracę opieramy na wymaganiach systemu GlobalG.A.P. Jest to uznany na całym świecie standard dobrej praktyki rolniczej i zapewnienia bezpieczeństwa żywności.

Moduł GRASP

Nasza firma to pracownicy, którzy za nią stoją, dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie i certyfikację Modułu GRASP. Jest to narzędzie do oceny ryzyka praktyk socjalnych, dzięki czemu mamy gwarancję, że funkcjonujemy w zgodzie z prawem pracy.

Bombus terrestris – ta niepozorna istota jest niesamowicie pracowita i niezwykle istotna w naszym procesie produkcji. Armia małych pracowników niestrudzenie, dzień po dniu dokonuje zapylenia dając początek każdemu pomidorowi z naszej uprawy.

Naturalni sprzymierzeńcy

W zapylaniu pomidorów pomagają nam nasi mali sprzymierzeńcy – Trzmiele. Te włochate i urocze owady bardzo efektywnie przenoszą pyłek z kwiatka na kwiatek. To dzięki naturalnemu zapylaniu nasze owoce są jędrne i równomiernie się wybarwiają.

Odmiany naszych pomidorów

Nasze pomidory są z Wami każdego dnia, wykorzystywane w kuchniach na dziesiątki różnych, wyszukanych sposobów. Dzięki ogromnemu areałowi uprawy jakim dysponujemy możemy zapewnić produkty o zróżnicowanych walorach organoleptycznych. Mnogość smaków, kolorów, kształtów i wielkości uzyskujemy pozwalając rosnąć i owocować najlepszym z dostępnych odmian.

Wypróbuj każdą z nich i wybierz swoją ulubioną lub pokochaj je wszystkie!

Pomidor malinowy

Pomidor mięsisty żółty

Pracuj z nami

Dołącz do naszej firmy i rozwijaj swoją karierę

– PPO Siechnice to nie tylko praca w szklarni!