Nasze sałatki

Proces produkcji

Poznajcie sałatki owocowe Yellow to go!

To co jemy każdego dnia wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie, wiecie to tak samo dobrze jak i my. Dlatego stworzyliśmy sałatki owocowe, które są w 100% naturalne. Produkt, który bierzecie do ręki nie zawiera żadnych konserwantów. Żadnych! I macie na to nasze słowo.

Sercem naszych sałatek są specjalnie wyselekcjonowane i cenione odmiany owoców. Zakupujemy je od dostawców, którzy podobnie jak my mają na uwadze radość Konsumenta ze świeżych i najlepszych produktów.  Zależy nam by nasze surowce pochodziły od dostawców, których produkcje prowadzone są w sposób innowacyjny z zachowaniem dbałości nie tylko o same uprawy, ale również pracowników i środowisko naturalne. Owoce które tworzą nasze sałatki są poddawane restrykcyjnym kontrolom jakości (liczne badania mikrobiologiczne oraz fizyko-chemiczne a także organoleptyczne) by dać Wam pewność, że znajduje się w nich tylko to co powinno.

Zachowanie atrakcyjnego wyglądu, wartości odżywczych oraz walorów smakowych odgrywa kluczową rolę, dlatego nad procesem czuwa zespół wykfalifikowanych pracowników. Proces produkcji prowadzimy tak, aby usatysfakcjonować grono nawet najbardziej wymagających konsumentów, poszukujących ciekawych, a także niekonwencjonalnych doznań smakowych, jakich mogą dostarczyć owoce.

Obieranie, drylowanie, krojenie – to nasza codzienność i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Dzięki połączniu tradycji z automatyzacją wyciągamy z owoców to co najlepsze. Chcemy abyście cieszyli się właściwym smakiem i jakością w całym okresie trwałości produktu.

Dla kogo jesteśmy

Zastanówmy się jak często zjadamy sklepowe słodycze? Zbyt często, prawda? Nieograniczony dostęp do żywności przetworzonej i wszechobecna jej reklama sprawia, że coraz chętniej po nią sięgamy! Niestety w ten sposób nie wpływamy pozytywnie na zdrowie swoje i najbliższych… Czy jest alternatywa? Oczywiście! Wybieraj nasze sałatki owocowe zamiast słodyczy! Specjalnie wyselekcjonowane owoce zawarte w naszych niskoprzetworzonych produktach dostarczają witamin oraz składników mineralnych, błonnika, przeciwutleniaczy, a do tego są nisko kaloryczne i smaczne!

Nasze produkty przeznaczone są dla każdego kto ceni zdrowe i w 100% naturalne przekąski. Sałatki owocowe znakomicie sprawdzą się jako produkt zarówno dla zapracowanych, ceniących wygodę, dorosłych i  dzieci,  zwolenników stylu fit –  po prostu dla Was. Sałatka Yellow to go! to świetna przekąska do szkoły, biura, na spacer,  znakomicie sprawdza się w podróży, a i solidny obiad rodzinny warto zakończyć taką porcją zdrowia.

Piramida żywnościowa rekomendowana przez WHO a w Polsce przez Instytut Żywności i Żywienia zaleca spożycie 4-5 porcji owoców i warzyw dziennie dlatego wychodząc Wam na naprzeciw dostarczamy szeroki asortyment sałatek owocowych gotowych do spożycia.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zostaw nam swój nr telefonu – nasi handlowcy niezwłocznie skontaktują się z Tobą aby porozmawiać o szczegółach.

    Pracuj z nami

    Dołącz do naszej firmy i rozwijaj swoją karierę

    – PPO Siechnice to nie tylko praca w szklarni!